Oferta transportowa
Maximus Auto

Oferujemy Państwu transport samochodowy międzynarodowy i krajowy. Specjalizujemy się w transporcie aut osobowych i dostawczych, nowych i używanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie aut o różnych gabarytach m.in. auta osobowe, dostawcze, kampery czy przyczepy campingowe.Naszą flotę stanowi nowoczesny tabor specjalistyczny. Posiadamy własne autotransportery marki: MAN, VOLVO, RENAULT, SCANIA o zabudowach LOHR ORAZ KASSBOHRER.


Licencja

Dzięki licencji realizujemy transport krajowy i międzynarodowy. Każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony od wypadku i kradzieży. Nasi kierowcy są perfekcjonistami, dlatego gwarantujemy, że każdy załadunek wykonywany jest z wielka starannością i precyzją dzięki czemu przewóz samochodów jest całkowicie bezpieczny. Nasze autotransportery wyposażone są w system monitoringu GPS, co pozwala kontrolować Państwa ładunek całą dobę. Doświadczenie kierowców i pracowników przedsiębiorstwa „Maximus” wpływa na wysoką jakość oferowanych usług transportowych.

Licencja na transport
referencje klienta


Referencje

Współpracujemy z wieloma korporacjami, dla których świadczymy usługi transportowe samochodów nowych, a także z klientami indywidualnymi oraz komisami, dla których świadczymy usługi transportowe samochodów nowych, używanych, luxusowych, zabytkowych, sprawnych jak i uszkodzonych. Realizujemy transport pojedynczych aut zakupionych za granicą.

Zawsze do państwa usług

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy

Kontakt